Asute siin Avaleht Keskmisele suusatajale Hemsedal
€ 580

Hemsedal

Norra
Item image

Meie aadress

Aadress:
Skistar Hemsedal Skiheisvegen 1 3560 Hemsedal
GPS:
60.8630722, 8.552333099999942
Web:
http://www.skistar.com/hemsedal või www.hemsedal.com

Suusakuurort, mida nimetatakse ka Skandinaavia Alpideks. Põhjus on tõenäoliselt selles, et suusaradade kõrval paljanduvad graniitkaljud, mis loovad sarnasuse Alpidega. Samuti asub enamus majutuskohti liftidest eemal, mistõttu tuleb suusatama minekuks kasutada suusabussi või oma autot. Lume puuduse üle ei saa see koht küll nuriseda: viimase 5 aasta jooksul ei ole lume paksus olnud alla 2,8 m ja 2010.a. oli lund isegi 5,3 m. Suusahooaeg kestab nagu enamuses Skandinaavia suusakuurortides kuni mai esimese nädalavahetuseni. Kaugus Stockholmist 740 km. Kaugus Oslost 220 km

Mäekaart

Allolevas tabelis on suusahooaja periood ning hinnad alates, majutusele pikkusega 1 nädal pühapäevast pühapäevani. Täpselt Teie jaoks sobiva lahenduse leidmiseks palume valida maja suurus, kirjutada oma soovitud reisi kuupäevad ja saata meile hinnapäring, mille alusel saame teha soovitud kuupäevadel saada oleva majutuse pakkumise.

  Tüüp Hooaeg Kirjeldus Hind Kogus Vali kogus
  Suusamaja või apartament 14/12/2019 - 11/04/2020 Keskmise suurusega perele. Mahutab 4- 8 inimest. € 580 10
  Internet
  Kamin
  Kuivatuskapp
  Külmkapp
  Lai voodi
  Lemmikloomad lubatud
  Mikroahi
  Nõudepesumasin
  Saun
  Suusaradade lähedal
  Terrass
  Wi-Fi
  Lifte 24, neist 6 istumisliftid. Liftide jõudlus 28 500 inimest tunnis. Laskumisi 51: 23 rohelist, 13 sinist, 8 punast, 7 musta. Pikim laskumine 6 km. Suurim kõrguste vahe 810 m.
  Peamine rendipunkt asub Hemsedal Alpin Lodge juures. Rendi hinnakirja leiad SIIN.
  Suusapassiga pääsete liftidele ja suusabussile. Mugav ja kasulik on pass ette osta.Suusapasside hinnakirja leiad SIIN
  Autoga: Oslost sõitke läbi Hemsedali kesklinna ja ca 2km pärast jõuate ristmikule ületades teist vasakule jääva silla ja sealt jälgige silte Hemsedali suusakeskusesse, kus on vastuvõtt ja registreerimine. Buss NOR-WAY Bussexpress viib suusakeskusesse Oslost ja Bergenist: http://www.nor-way.no/?lang=en_GB Tasuta suusabuss sõidab 2.novembrist alates nädalavahetuseti ja alates 21.detsembrist kuni 1.maini iga päev marsruudil Hemsedal Ski Resort, Skarsnuten, Ulsåk, Hemsedal Village, Tuv ja Solheisen Ski Center Grøndalenis. Oslo lennujaamast käib transfeerbuss Hemsedali reedel, laupäeval ja pühapäeval 20.detsembrist kuni 20.aprillini. Ettebroneerimine on vajalik.
  Täpse info selle kohta, kus saab majutuse võtme leiate oma broneerimise kinnituselt. Enamiku majutuse sissepääs on alates kell 17 ( välja arvatud laupäevane saabumine).Sisse ja väljaregistreerimise info ning tingimused leiad SIIN.

  Teie majutuse valik

  Tellija info
  (*) Kohustuslik
  Teie päring on edukalt saadetud
  Palun täitke kõik tärniga andmeväljad

  Asukoht


  Jaga kasulikke vihjeid suusakeskuse kohta. Anna tärne.

  Majutus
  Asukoht
  Teenused
  Rajad
  After-ski tegevus